☎️
 040 190 144
PRAVILA TURNIRJA:
• Igra se 3 na 3.
• Po zgrešenem metu mora igralec ekipe, ki dobi obrambni skok, iti iz rakete ali podati preden lahko njegova ekipa doseže koš.
• Koš za dve točki se točkuje z eno točko, trojka se točkuje z dvema točkama.
• Ekipa ima na polčas na voljo en time out.
• Po zadetem košu žoga pripada ekipi, ki je zadela.
• Če ekipa zamuja na igrišče več kot 5 minut glede na razpored se ekipi, ki zamuja piše poraz s 15:0
• Igranje na turnirju je na lastno odgovornost, prav tako pa tudi vse ostale aktivnosti ob igrišču.
KRAJ IN ČAS
• Turnir bo potekal na igrišču pred OŠ Žiri.
• Pričetek turnirja je v petek med 16:00 in 17:00 odvisno od števila prijavljenih ekip.
PRIJAVNINA
• Prijavnina za tekmovanje je 10 €/osebo.
• Prijavnina za našega člana znaša 5 €/osebo.
• Ob prijavi igralec prejme majico.
⚽⚽⚽
Prijave zbira Dejan Perič na:
☎️031 230 732
📧dejan.peric058@gmail.com
Turnir bo izveden v okviru 40. športno rekreacijskih iger, zato ob prijavi sporočite ime ekip, ki naj vsebuje ime podjetja ali s.p. ja.
PRAVILA:
• Igra se 2×7 minut na male gole (ni klasičnih vratarjev).
• Igra 3 na 3.
• Proste menjave.
• Igra se na avte.
• Kazen 2 minut za neprimeren prekršek, neprimerno obnašanje, nevarno “klizanje” po tleh, namerna igra z roko, …
• V primeru dveh izključitev igralca na tekmi je igralec izključen za to tekmo in naslednjo.
• Kazenski strel, če s prekrškom preprečiš strel na prazen gol oz. zelo nevarno priložnost… Branjenje pred golom s koleni na tleh!!! • Če je število točk izenačeno, se najprej upošteva medsebojna tekma, nato gol razlika in nazadnje število doseženih golov. Če sta ekipi v vsem izenačeni, streljata ekipi kazenske strele.
• V primeru, da ekipa zamudi na tekmo več kot 5 minut brez napovedi, zmaga nasprotna ekipa z rezultatom 3:0.